massöör ilusalong

Millal külastada massööri?

Kokkuvõtvalt võib öelda, et massaaž on füsioteraapia osa, kus keha mehaanilise mõjutamise abil algavad kehas biokeemilised ja –füüsikalised protsessid, mis aitavad kaasa kudede taastumisele. Meie professionaali käe all võid saada lahenduse mitmele murele. Tähelepanuväärseid tulemusi annab regulaarne massööri külastamine.

Paljud kliendid on vabanenud pingepeavaludest, parandanud oma kehahoiakut ja on leevenenud verevarustushäired. Hea massaaž on ka kui võluvits pingelistest aegadest tekkinud stressi leevendamiseks, äratab tähelepanuvõime ja tugevdab immuunsüsteemi.

Massaaž on inimesele sama vajalik kui tervislik toit, piisav liikumine ja kosutav uni.

Meie ilusalongi valikus on klassikaline massaaž, Tai massaaž ning massaaž ka rasedatele.

  • Tai massaaž (laisa inimese jooga)

Vähendab lihaspinget, taastab elastsuse, et koed saaksid piisavalt hapnikku ja toitaineid. Taastab lihaste normaalse pikkuse, korrigeerib rühti, taastab liigesliikuvuse, aitab lihastel toonust hoida. Mõjutab positiivselt meeleolu ja enesetunnet, normaliseerub südame rütm.

Tai massaaž mõjutab positiivselt inimese meeleolu ja enesetunnet. Normaliseerub südame rütm. Rahustav toime suunab mõtted ja kujutlused positiivsele lainele.

  • Rasedate massaaž (kestvus on 45 minutit ja on soovitatav alates kolmandast raseduskuust)

Rasedate massaaž aitab naise kehal hakkama saada organismis toimuvate muudatustega. See on igati soovitatav protseduur, mis aitab keha vormis hoida. Ennetab turseid, jalgade väsimist, seljavalusid ja aitab valmistuda sünnituseks. Rasedate massaaži viiakse läbi matil, kus rase on külili. Jalgu saab masseerida külili kui ka istuvas asendis. Asendeid muudetakse patju ja tekke kasutades vastavalt ema ja lapse enesetundele. Rasedate massaažiga võib alustada igal ajal raseduse jooksul, kuid esimesel trimestril on oluline olla ettevaatlik (rangelt hoiduda alaselja tugevast massaažist).

Lähiajal lisandub valikusse spordi ja segment massaaž.

Massaažis soovitame regulaarselt käia st vähemalt korra kuus, aeg-ajalt soovitatakse võtta ka kosutavaid massaažikuure.

Veskimöldre Stuudio ilusalongi massöör Kätrin on kuldsete kätega professionaal ning oma erialale pühendunud. Kätrin õpib Eesti massaaži ja teraapiakoolis kõiki massaažiliike (anatoomia, haigused, närvisüsteem, lümfiteed), et kliente veelgi paremini aidata.

NB!

  • 12h enne massaaži ei tohiks võtta kangeid ravimeid (valuvaigistid)
  • Peale massaaži joo palju vett.

Tõsisemate terviseprobleemide korral konsulteeri esmalt oma perearstiga ning seejärel koostöös massööriga valida välja sobivaim massaažiliik.

Teenuse broneerimiseks palume helistada +372 56 224 494.

Kohtumiseni salongis!