kosmeetik
Laura agan

KULMUD JA RIPSMED

DEPILATSIOON

KÄTEHOOLDUSED

Kõik käehooldused sisaldavad massaaži.

JALAHOOLDUSED

Kõik jalahooldused sisaldavad koorimist ja massaaži.

KLASSIKALINE NÄOHOOLDUS

REPECHAGE NÄOHOOLITSUSED – ILU LÄBI MERE

Repechage on välja töötanud üle 20 merevetikal põhineva nahahooldussarja igale nahatüübile ning üle 100 toote nii professionaalseks kui ka koduseks hoolduseks. Merevetikas sisaldab suurt kontsentratsiooni väga võimsaid toimeaineid- 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ning 18 aminohapet.  Vajalikke merevetikaid korjatakse  Prantsusmaal Brittany rannikul ja USA-s Maine rannikul. Rakendades spetsiaalset merevetika filtreerimise tehnikat, jätkab Repechage toodete arendamist 50,000 ruutmeetrises ISO 9001 sertifikaadile vastavas tootmiskeskuses Secaucuses, New Jersey’s.

ULTRAHELI NÄOHOOLDUS

KOSMEETIK
KATRIN RANDAL

JALAHOOLDUSED 

Koos koorimise ja massaažiga. 

NÄOHOOLITSUSED

GERARD’s NÄOHOOLDUSED


Gerard’s asutati 1970. aastal loodusteadlase dr. Gerardo Barbieri poolt, kes kasutab oma toodetes
looduse poolt pakutavaid toimeaineid. Ta kasutab oma toodetes kõrge kontsentratsiooniga lillede ja
taimede ekstrakte.

KEHAHOOLITSUSED

KKK

1. Mis on ultraheli näohoolduse näidustused?

Sobib igale vanusele vananevale, stressis, tundlikule ja kuperoossele nahale, valutundlikule kliendile aknele kalduvale ja rasusele nahale. Sobiv hooldus meestele. Vastunäidustused on epilepsia, südamerütmihäired ja südamestimulaator, pahaloomuline kasvaja, suured sünnimärgid, ohatis, nahainfektsioonid ja –allergiad, väga põletikuline akne, metallproteesid ülakehal, rasedus, äge haigestumine (gripp), põletikulised protsessid organismis, pärast protseduuri ei ole soovitav päevitada, minna basseini, sauna ega trenni.

2. Mis on PRX T33 biorevitalisatsioon näidustused?

Naha lõtvumine näol ja dekolteel, pindmised ja sügavad kortsud, akne ja akne armid, fotovananev nahk, pigmentatsioonihäired, tuhm ja elutu nahk (suitsetaja ja liigse päikese kahjustustega nahk), hüperkeratoosne nahk.