Kosmeetik
Liina Pilliroog

KULMUD JA RIPSMED

PEDIKÜÜR

NÄOHOOLDUSED

DEPILATSIOON

KEHAHOOLDUSED

Kosmeetik
Laura Aasamets

KULMUD JA RIPSMED

DEPILATSIOON

KÄTEHOOLDUSED

Kõik käehooldused sisaldavad massaaži.

JALAHOOLDUSED

Kõik jalahooldused sisaldavad koorimist ja massaaži.

KLASSIKALISED NÄOHOOLDUSED

REPECHAGE NÄOHOOLITSUSED – ILU LÄBI MERE

Repechage on välja töötanud üle 20 merevetikal põhineva nahahooldussarja igale nahatüübile ning üle 100 toote nii professionaalseks kui ka koduseks hoolduseks. Merevetikas sisaldab suurt kontsentratsiooni väga võimsaid toimeaineid- 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ning 18 aminohapet.  Vajalikke merevetikaid korjatakse  Prantsusmaal Brittany rannikul ja USA-s Maine rannikul. Rakendades spetsiaalset merevetika filtreerimise tehnikat, jätkab Repechage toodete arendamist 50,000 ruutmeetrises ISO 9001 sertifikaadile vastavas tootmiskeskuses Secaucuses, New Jersey’s.

IMAGE NÄOHOOLITSUSED

Image Skincare tugevaimaks küljeks on professionaalsed näohooldused mis on loodud arvestades iga nahatüübi ja probleemi eripära. Hooldused jaotuvad oma tugevuselt kolme kategooriasse – väga kerge ent efektne O2 Hapnikuhooldus, tõhusad ning õrnad ensüümkoorimised mida võib teha ka suvel ning tugevatoimelised keemilised koorimised tõsisemate nahaprobleemide lahendamiseks. Image Skincare koorijad ja protseduurid on välja töötatud arstide poolt ning ensüüm- ja keemilised koorijad on formuleeritud orgaanilise aloe vera baasil.

ULTRAHELI NÄOHOOLDUS

KKK

1. Mis on ultraheli näohoolduse näidustused?

Sobib igale vanusele vananevale, stressis, tundlikule ja kuperoossele nahale, valutundlikule kliendile aknele kalduvale ja rasusele nahale. Sobiv hooldus meestele. Vastunäidustused on epilepsia, südamerütmihäired ja südamestimulaator, pahaloomuline kasvaja, suured sünnimärgid, ohatis, nahainfektsioonid ja –allergiad, väga põletikuline akne, metallproteesid ülakehal, rasedus, äge haigestumine (gripp), põletikulised protsessid organismis, pärast protseduuri ei ole soovitav päevitada, minna basseini, sauna ega trenni.

2. Mis on PRX T33 biorevitalisatsioon näidustused?

Naha lõtvumine näol ja dekolteel, pindmised ja sügavad kortsud, akne ja akne armid, fotovananev nahk, pigmentatsioonihäired, tuhm ja elutu nahk (suitsetaja ja liigse päikese kahjustustega nahk), hüperkeratoosne nahk.